6 מחשבות על “אחריותו של הרב דרוקמן

 1. תודה. הדברים המדוייקים והחשובים מפלחים את הלב ומעוררים דאגה רבה. גם התנהלותם של אנשי היועץ המשפטי מטרידה מאוד. אכן, יש ניצולים בישיבת נתיב מאיר ובמקומות נוספים. הרב דרוקמן דוקר בלבם של חלק מהניצולים. אנא חתמו על העצומה והפיצו הלאה

 2. אובססיה אינה אומץ, והיא גם שגויה כמדיניות. לקולך עוד דרך ארוכה לעבור עד שתרומתו לחברה ולמדינה תשתווה לזו של דרוקמן.

 3. תעברו על השמות בעצומה ותגלו שם חותמים כמו משה קצב בני סלע ובר קמצא. תהיו רציניות נשות קולך אתן עושות מעצמכן צחוק. חוץ מזה, בתגובות לעצומה מצאתי לא מעט אנשי שמאל שתפסו עליכם טרמפ כדי להתנגד למתן פרס מטעמים פוליטיים. מה הפלא שאברום בורג ומשפחתו מככבים בין החותמים. הם הרי היו חותמים על כל עצומה נגד פרס לרב דרוקמן "הפאנאט".

 4. אני מוחה בכל תוקף ומתקומם נגד ציד המכשפים נגד הרב דרוקמן, תוך שימוש בכלים האפלים ביותר של השמאל הבולשביקי. כפי שהוא בעצמו הודה, בתחילת הפרשה הוא לא היה הבמעמד האחראי לנושא. זו"ע, נלוז (ןאני בכוונה משתמש במילה קשה) להקרין בצורה אנכרוניסטית רגישות של 2012 על המצב שהתקיים בתחילת התפתחות הכואבת לתופעה מזוויעה זו. זו"ע, כל התפיסה הזאת הזאת, לפיה טעות אחת מופקעת מתשובה היא קלוויניסטית ולא יהודית.

 5. דרוקמן ידע הרבה לפני שנפגעתי.
  דרוקמן מעולם לא התקשר אלי לומר סליחה… הרי ההלכה אומרת שצריך לבקש סליחה באופן אישי. לא כך?
  הסליחה שלו בתקשורת היתה מזויפת, לא מספקת ונעשתה בכדי שיקבל את הפרס.
  היו לו 15 שנה… 15 ימי כיפור… 150 ימי תשובה לבקש סליחה… הוא לא ביקש סליחה מאף אחד… הוא לא ביקש סליחה חלקית ומזויפת בתקשורת עד אשר זה סיכן את קבלתו את פרס ישראל.
  גם בתוך הסליחה שלו יש חצאי אמת… הוא באמת העביר את קופולוביץ מתפקידו אך לא אמר שלאחר מכן החזיר אותו לתפקידו.
  לא רק הרב דרוקמן פשע… הציבור הדתי לאומי כולו פשע וממשיך לפשוע בכך שמגבה את דרוקמן…
  גם המדינה פשעה וממשיכה לפשוע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*