13 מחשבות על “גיבורת חנוכה שלי

 1. אכן, השילוב בין הנשיות והחספוס, המבט החודר המאופר בקפידה, דמות הלביאה שיוצאת לגונן על בניה שבמצוקה- כל אלו הם גרעין דמות הפיקוד הנשי שיש להעריץ ולטפח. לא עוד הנשים שרוצות להדמות לגברים בהיררכיה בה ההגמוניה הגבכית שולטת, אלא דווקא אלו המבליטות את תוכנותיהן הנשיות והאמהיות באומץ.יהי זכרה ברוך.

 2. אכן, השילוב בין הנשיות והחספוס, המבט החודר המאופר בקפידה, דמות הלביאה שיוצאת לגונן על בניה שבמצוקה- כל אלו הם גרעין דמות הפיקוד הנשי שיש להעריץ ולטפח. לא עוד הנשים שרוצות להדמות לגברים בהיררכיה בה ההגמוניה הגבכית שולטת, אלא דווקא אלו המבליטות את תוכנותיהן הנשיות והאמהיות באומץ.יהי זכרה ברוך.

 3. אכן, השילוב בין הנשיות והחספוס, המבט החודר המאופר בקפידה, דמות הלביאה שיוצאת לגונן על בניה שבמצוקה- כל אלו הם גרעין דמות הפיקוד הנשי שיש להעריץ ולטפח. לא עוד הנשים שרוצות להדמות לגברים בהיררכיה בה ההגמוניה הגבכית שולטת, אלא דווקא אלו המבליטות את תוכנותיהן הנשיות והאמהיות באומץ.יהי זכרה ברוך.

 4. אכן, השילוב בין הנשיות והחספוס, המבט החודר המאופר בקפידה, דמות הלביאה שיוצאת לגונן על בניה שבמצוקה- כל אלו הם גרעין דמות הפיקוד הנשי שיש להעריץ ולטפח. לא עוד הנשים שרוצות להדמות לגברים בהיררכיה בה ההגמוניה הגבכית שולטת, אלא דווקא אלו המבליטות את תוכנותיהן הנשיות והאמהיות באומץ.יהי זכרה ברוך.

 5. אכן, השילוב בין הנשיות והחספוס, המבט החודר המאופר בקפידה, דמות הלביאה שיוצאת לגונן על בניה שבמצוקה- כל אלו הם גרעין דמות הפיקוד הנשי שיש להעריץ ולטפח. לא עוד הנשים שרוצות להדמות לגברים בהיררכיה בה ההגמוניה הגבכית שולטת, אלא דווקא אלו המבליטות את תוכנותיהן הנשיות והאמהיות באומץ.יהי זכרה ברוך.

 6. אכן, השילוב בין הנשיות והחספוס, המבט החודר המאופר בקפידה, דמות הלביאה שיוצאת לגונן על בניה שבמצוקה- כל אלו הם גרעין דמות הפיקוד הנשי שיש להעריץ ולטפח. לא עוד הנשים שרוצות להדמות לגברים בהיררכיה בה ההגמוניה הגבכית שולטת, אלא דווקא אלו המבליטות את תוכנותיהן הנשיות והאמהיות באומץ.יהי זכרה ברוך.

 7. אכן, השילוב בין הנשיות והחספוס, המבט החודר המאופר בקפידה, דמות הלביאה שיוצאת לגונן על בניה שבמצוקה- כל אלו הם גרעין דמות הפיקוד הנשי שיש להעריץ ולטפח. לא עוד הנשים שרוצות להדמות לגברים בהיררכיה בה ההגמוניה הגבכית שולטת, אלא דווקא אלו המבליטות את תוכנותיהן הנשיות והאמהיות באומץ.יהי זכרה ברוך.

 8. אכן, השילוב בין הנשיות והחספוס, המבט החודר המאופר בקפידה, דמות הלביאה שיוצאת לגונן על בניה שבמצוקה- כל אלו הם גרעין דמות הפיקוד הנשי שיש להעריץ ולטפח. לא עוד הנשים שרוצות להדמות לגברים בהיררכיה בה ההגמוניה הגבכית שולטת, אלא דווקא אלו המבליטות את תוכנותיהן הנשיות והאמהיות באומץ.יהי זכרה ברוך.

 9. אכן, השילוב בין הנשיות והחספוס, המבט החודר המאופר בקפידה, דמות הלביאה שיוצאת לגונן על בניה שבמצוקה- כל אלו הם גרעין דמות הפיקוד הנשי שיש להעריץ ולטפח. לא עוד הנשים שרוצות להדמות לגברים בהיררכיה בה ההגמוניה הגבכית שולטת, אלא דווקא אלו המבליטות את תוכנותיהן הנשיות והאמהיות באומץ.יהי זכרה ברוך.

 10. אכן, השילוב בין הנשיות והחספוס, המבט החודר המאופר בקפידה, דמות הלביאה שיוצאת לגונן על בניה שבמצוקה- כל אלו הם גרעין דמות הפיקוד הנשי שיש להעריץ ולטפח. לא עוד הנשים שרוצות להדמות לגברים בהיררכיה בה ההגמוניה הגבכית שולטת, אלא דווקא אלו המבליטות את תוכנותיהן הנשיות והאמהיות באומץ.יהי זכרה ברוך.

 11. אכן, השילוב בין הנשיות והחספוס, המבט החודר המאופר בקפידה, דמות הלביאה שיוצאת לגונן על בניה שבמצוקה- כל אלו הם גרעין דמות הפיקוד הנשי שיש להעריץ ולטפח. לא עוד הנשים שרוצות להדמות לגברים בהיררכיה בה ההגמוניה הגבכית שולטת, אלא דווקא אלו המבליטות את תוכנותיהן הנשיות והאמהיות באומץ.יהי זכרה ברוך.

 12. אכן, השילוב בין הנשיות והחספוס, המבט החודר המאופר בקפידה, דמות הלביאה שיוצאת לגונן על בניה שבמצוקה- כל אלו הם גרעין דמות הפיקוד הנשי שיש להעריץ ולטפח. לא עוד הנשים שרוצות להדמות לגברים בהיררכיה בה ההגמוניה הגבכית שולטת, אלא דווקא אלו המבליטות את תוכנותיהן הנשיות והאמהיות באומץ.יהי זכרה ברוך.

 13. אכן, השילוב בין הנשיות והחספוס, המבט החודר המאופר בקפידה, דמות הלביאה שיוצאת לגונן על בניה שבמצוקה- כל אלו הם גרעין דמות הפיקוד הנשי שיש להעריץ ולטפח. לא עוד הנשים שרוצות להדמות לגברים בהיררכיה בה ההגמוניה הגבכית שולטת, אלא דווקא אלו המבליטות את תוכנותיהן הנשיות והאמהיות באומץ.יהי זכרה ברוך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*