4 מחשבות על “הולדת בת – זה משמח?

 1. ע"פ מה שידוע לי, זה קשור לאינטיליגנציה של ההורים. ככל שההורים פחות אינטיליגנטים – הם מעדיפים בן וככל שהם יותר אינטיליגנטים ומשכילים, הם מעדיפים בת.

  ההמונים תמיד היו בצד הלא נכון והמיעוט בצד הנכון.

  הרי להתחתן זה רצונם של הגברים. לא של הנשים. הנשים מתחתנות מחוסר ברירה. מסיבה כספית או אינטרס זר אחר, אבל לא מרצון להיות נשואות למישהו.
  גברים לעומת זאת, המציאו את החתונה, כדי לשעבד נשים ולקשור את הנשים אליהם. הרי אין להם דרך טבעית לעשות זאת, אז יצרו דרך מלאכותית. האישה כלל אינה זקוקה לגבר ולעומת זאת הגבר זקוק לאישה כאוויר לנשימה. נוכחות של אישה בבית, מבריאה אותו, מצמיחה אותו. לעומת זאת, בגלל עדינות האישה, נוכחות של גבר בביתה, גורם לה לאי-נוחות ורצון לברוח מכך (לא במקרה רוב הבקשות לגירושין מגיעות מנשים), וזה למרות שמצב הכלכלי מדרדר מאוד עקב כך.

  במקומות בהם לנשים יש זכויות שוות, כולם מעדיפים בנות. אפילו במקומות בהם זכויות הנשים מתקרבות לשוויון או פחות מזה. אנשים ובעיקר נשים שלא רוצים ילדים, הן למעשה בעיקר לא רוצים בנים ומפחדות להביא בנים. הסיכוי להריון קשה ולידה קשה – גדול בהרבה עם בנים, הסיכוי למומים ומחלות קשות – גדול בהרבה עם בנים, שיעור האוטיזם, פיגור, הפרעות התפתחות כאלה ואחרות גדולים בהרבה עם בנים, בנים מהווים נטל גדול מאוד בגידולם ולוקח להם הרבה יותר זמן ללמוד לדבר, להתנהג כראוי והם נוטים להיות מלוכלכים (לתינוקות בנות ריח ממכר לעומת זאת כבר ממש בהתחלה)
  כל אדם משכיל מעדיף בת ומאז ומתמיד נשים העדיפו בנות. כשהוא אומר אנשים, הוא כמובן מתכוון לגברים. אף אדם ישר ואינטיליגנט לא יעדיף בן זכר על בת. פשוט הבדל של שמיים וארץ ביניהם בכל התחומים. הבת מתקשרת ומחייכת כבר בשבועות הראשונים, הבן מעצבן מטריד והרבה פעמים מכה. זה פשוט פיגור להעדיף בנים. גם הסיכוי שיצא רוצח פסיכופט או אדם מרושע מאוד ולא יוצלח הרבה יותר גבוה.

 2. הנשים מאז ומתמיד העדיפו בנות. הן חמודות יותר, חכמות יותר, הלידה מוצלחת יותר, נקיות כמעט תמיד ממחלות גנטיות אוטיזם ופיגור, לא יהיו אנסות ורוצחות פסיכופטיות, לא נואשות לגבר כמו שגברים נואשים לאישה, יודעות לינוק הרבה יותר טוב, מריחות הרבה יותר טוב ועוד. מרוב שהם מתעללים בבנות, הם לא יודעים מי הן.

  רק אנשים חסרי אינטיליגנציה (שזה כנראה רוב האנשים), מעדיפים בן. בן זה עול, זה ריח רע, זה מכות, זה אוטיזם, פיגור, קשיים בלימודים, דיסלקציה, הפרעות התפתחות, לידה טראומתית והשמנה נוראית לאחר ההריון. כל מי ששומעת שהיא בהריון עם בן, בוכה מדכאון ומי ששומעת שבהריון עם בת, בוכה מאושר ונמצאת באוטופיה.

 3. את השמות של מגיבות אחת ושתים כדי שאף בן לא יצא עם אחת מהן או עם בתה של אחת מהן.
  הן הרי מתעבות גברים.
  אחרי זה תתלוננו על יחס גברי משפיל.
  יאללה עופו לנו מהעינים

 4. מי התחיל? הגברים התחילו להתעלל בנשים וילדות. גם אם המקור לכך הוא שהושפלו ע"י הנשים, זה לעולם לא יצדיק את מה שעשו להן. וההבדל הוא שגברים עשו זאת בלי סיבה אובייקטיבית, לעומת זאת נשים לוחמות צדק וחשוב להן להגיד את מה שנכון. לא את מה שירים להן את האגו.

  אישה יכולה לקפוץ, להתעצבן, לאתוח ולבכות כי מישהו אומר לה משהו שאינו נכון ואינו צודק. גבר יכול להתעלל, להכות, להשחית, לכלוא, לאנוס וכו´ רק בגלל פגיעה באגו ולא בגלל רדיפת צדק. לכן יש הבדל גדול ולכן גם יש טעם לציין את העובדות הלא נעימות שהמגיבות פה ציינו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*