13 מחשבות על “זה בסדר לעשות סדר

 1. באמת לא ידעתי מה המקור, ובודאי לא שהוא שבתאי. את צודקת באשר להשערתך לגבי השיתוף בחג הזה. הדבר היחיד שלא נראה לי, ושנעשה כנראה בתמיכה אגרסיבית של סוחרים שאין להם דבר עם הארץ והאקולוגיה, הוא הפרסום העצום שנעשה לפירות יבשים. פירות הארץ, או שבעת המינים בכלל לא נזכרים בהקשר הזה. והיכן החרוב שסימל כל כך את ט"ו בשבט בילדותינו?

 2. באמת לא ידעתי מה המקור, ובודאי לא שהוא שבתאי. את צודקת באשר להשערתך לגבי השיתוף בחג הזה. הדבר היחיד שלא נראה לי, ושנעשה כנראה בתמיכה אגרסיבית של סוחרים שאין להם דבר עם הארץ והאקולוגיה, הוא הפרסום העצום שנעשה לפירות יבשים. פירות הארץ, או שבעת המינים בכלל לא נזכרים בהקשר הזה. והיכן החרוב שסימל כל כך את ט"ו בשבט בילדותינו?

 3. באמת לא ידעתי מה המקור, ובודאי לא שהוא שבתאי. את צודקת באשר להשערתך לגבי השיתוף בחג הזה. הדבר היחיד שלא נראה לי, ושנעשה כנראה בתמיכה אגרסיבית של סוחרים שאין להם דבר עם הארץ והאקולוגיה, הוא הפרסום העצום שנעשה לפירות יבשים. פירות הארץ, או שבעת המינים בכלל לא נזכרים בהקשר הזה. והיכן החרוב שסימל כל כך את ט"ו בשבט בילדותינו?

 4. באמת לא ידעתי מה המקור, ובודאי לא שהוא שבתאי. את צודקת באשר להשערתך לגבי השיתוף בחג הזה. הדבר היחיד שלא נראה לי, ושנעשה כנראה בתמיכה אגרסיבית של סוחרים שאין להם דבר עם הארץ והאקולוגיה, הוא הפרסום העצום שנעשה לפירות יבשים. פירות הארץ, או שבעת המינים בכלל לא נזכרים בהקשר הזה. והיכן החרוב שסימל כל כך את ט"ו בשבט בילדותינו?

 5. באמת לא ידעתי מה המקור, ובודאי לא שהוא שבתאי. את צודקת באשר להשערתך לגבי השיתוף בחג הזה. הדבר היחיד שלא נראה לי, ושנעשה כנראה בתמיכה אגרסיבית של סוחרים שאין להם דבר עם הארץ והאקולוגיה, הוא הפרסום העצום שנעשה לפירות יבשים. פירות הארץ, או שבעת המינים בכלל לא נזכרים בהקשר הזה. והיכן החרוב שסימל כל כך את ט"ו בשבט בילדותינו?

 6. באמת לא ידעתי מה המקור, ובודאי לא שהוא שבתאי. את צודקת באשר להשערתך לגבי השיתוף בחג הזה. הדבר היחיד שלא נראה לי, ושנעשה כנראה בתמיכה אגרסיבית של סוחרים שאין להם דבר עם הארץ והאקולוגיה, הוא הפרסום העצום שנעשה לפירות יבשים. פירות הארץ, או שבעת המינים בכלל לא נזכרים בהקשר הזה. והיכן החרוב שסימל כל כך את ט"ו בשבט בילדותינו?

 7. באמת לא ידעתי מה המקור, ובודאי לא שהוא שבתאי. את צודקת באשר להשערתך לגבי השיתוף בחג הזה. הדבר היחיד שלא נראה לי, ושנעשה כנראה בתמיכה אגרסיבית של סוחרים שאין להם דבר עם הארץ והאקולוגיה, הוא הפרסום העצום שנעשה לפירות יבשים. פירות הארץ, או שבעת המינים בכלל לא נזכרים בהקשר הזה. והיכן החרוב שסימל כל כך את ט"ו בשבט בילדותינו?

 8. באמת לא ידעתי מה המקור, ובודאי לא שהוא שבתאי. את צודקת באשר להשערתך לגבי השיתוף בחג הזה. הדבר היחיד שלא נראה לי, ושנעשה כנראה בתמיכה אגרסיבית של סוחרים שאין להם דבר עם הארץ והאקולוגיה, הוא הפרסום העצום שנעשה לפירות יבשים. פירות הארץ, או שבעת המינים בכלל לא נזכרים בהקשר הזה. והיכן החרוב שסימל כל כך את ט"ו בשבט בילדותינו?

 9. באמת לא ידעתי מה המקור, ובודאי לא שהוא שבתאי. את צודקת באשר להשערתך לגבי השיתוף בחג הזה. הדבר היחיד שלא נראה לי, ושנעשה כנראה בתמיכה אגרסיבית של סוחרים שאין להם דבר עם הארץ והאקולוגיה, הוא הפרסום העצום שנעשה לפירות יבשים. פירות הארץ, או שבעת המינים בכלל לא נזכרים בהקשר הזה. והיכן החרוב שסימל כל כך את ט"ו בשבט בילדותינו?

 10. באמת לא ידעתי מה המקור, ובודאי לא שהוא שבתאי. את צודקת באשר להשערתך לגבי השיתוף בחג הזה. הדבר היחיד שלא נראה לי, ושנעשה כנראה בתמיכה אגרסיבית של סוחרים שאין להם דבר עם הארץ והאקולוגיה, הוא הפרסום העצום שנעשה לפירות יבשים. פירות הארץ, או שבעת המינים בכלל לא נזכרים בהקשר הזה. והיכן החרוב שסימל כל כך את ט"ו בשבט בילדותינו?

 11. באמת לא ידעתי מה המקור, ובודאי לא שהוא שבתאי. את צודקת באשר להשערתך לגבי השיתוף בחג הזה. הדבר היחיד שלא נראה לי, ושנעשה כנראה בתמיכה אגרסיבית של סוחרים שאין להם דבר עם הארץ והאקולוגיה, הוא הפרסום העצום שנעשה לפירות יבשים. פירות הארץ, או שבעת המינים בכלל לא נזכרים בהקשר הזה. והיכן החרוב שסימל כל כך את ט"ו בשבט בילדותינו?

 12. באמת לא ידעתי מה המקור, ובודאי לא שהוא שבתאי. את צודקת באשר להשערתך לגבי השיתוף בחג הזה. הדבר היחיד שלא נראה לי, ושנעשה כנראה בתמיכה אגרסיבית של סוחרים שאין להם דבר עם הארץ והאקולוגיה, הוא הפרסום העצום שנעשה לפירות יבשים. פירות הארץ, או שבעת המינים בכלל לא נזכרים בהקשר הזה. והיכן החרוב שסימל כל כך את ט"ו בשבט בילדותינו?

 13. באמת לא ידעתי מה המקור, ובודאי לא שהוא שבתאי. את צודקת באשר להשערתך לגבי השיתוף בחג הזה. הדבר היחיד שלא נראה לי, ושנעשה כנראה בתמיכה אגרסיבית של סוחרים שאין להם דבר עם הארץ והאקולוגיה, הוא הפרסום העצום שנעשה לפירות יבשים. פירות הארץ, או שבעת המינים בכלל לא נזכרים בהקשר הזה. והיכן החרוב שסימל כל כך את ט"ו בשבט בילדותינו?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*