7 מחשבות על “חומייני כבר כאן

  1. תודה על המאמר החשוב הזה. הכותב הבחין יפה באקט האדנות שמתבטא בדרישת כיסוי ראש לנשים לא נשואות. תמיד מאשימים את הפמיניסטיות הדתיות בכך ש"הן עולות על מדרון חלקלק שסופו מי ישורנו". אף אחד לא מצביע על המדרון החלקלק שבו נמצאים חוגים חרדיים וחרדליים מסוימים בסוגיית ה"צניעות" לנשים. הם כבר מזמן יצאו מגבולות ההלכה. אם יש למי מהקוראים והקוראות איזו שהיא עצה להתמודד עם הבעיה הזאת אשמח לשמוע. אני באופן אישי הייתי תובעת את יהושוע פולק על הטרדה מינית לכאורה.

  2. תודה על המאמר החשוב הזה. הכותב הבחין יפה באקט האדנות שמתבטא בדרישת כיסוי ראש לנשים לא נשואות. תמיד מאשימים את הפמיניסטיות הדתיות בכך ש"הן עולות על מדרון חלקלק שסופו מי ישורנו". אף אחד לא מצביע על המדרון החלקלק שבו נמצאים חוגים חרדיים וחרדליים מסוימים בסוגיית ה"צניעות" לנשים. הם כבר מזמן יצאו מגבולות ההלכה. אם יש למי מהקוראים והקוראות איזו שהיא עצה להתמודד עם הבעיה הזאת אשמח לשמוע. אני באופן אישי הייתי תובעת את יהושוע פולק על הטרדה מינית לכאורה.

  3. תודה על המאמר החשוב הזה. הכותב הבחין יפה באקט האדנות שמתבטא בדרישת כיסוי ראש לנשים לא נשואות. תמיד מאשימים את הפמיניסטיות הדתיות בכך ש"הן עולות על מדרון חלקלק שסופו מי ישורנו". אף אחד לא מצביע על המדרון החלקלק שבו נמצאים חוגים חרדיים וחרדליים מסוימים בסוגיית ה"צניעות" לנשים. הם כבר מזמן יצאו מגבולות ההלכה. אם יש למי מהקוראים והקוראות איזו שהיא עצה להתמודד עם הבעיה הזאת אשמח לשמוע. אני באופן אישי הייתי תובעת את יהושוע פולק על הטרדה מינית לכאורה.

  4. תודה על המאמר החשוב הזה. הכותב הבחין יפה באקט האדנות שמתבטא בדרישת כיסוי ראש לנשים לא נשואות. תמיד מאשימים את הפמיניסטיות הדתיות בכך ש"הן עולות על מדרון חלקלק שסופו מי ישורנו". אף אחד לא מצביע על המדרון החלקלק שבו נמצאים חוגים חרדיים וחרדליים מסוימים בסוגיית ה"צניעות" לנשים. הם כבר מזמן יצאו מגבולות ההלכה. אם יש למי מהקוראים והקוראות איזו שהיא עצה להתמודד עם הבעיה הזאת אשמח לשמוע. אני באופן אישי הייתי תובעת את יהושוע פולק על הטרדה מינית לכאורה.

  5. תודה על המאמר החשוב הזה. הכותב הבחין יפה באקט האדנות שמתבטא בדרישת כיסוי ראש לנשים לא נשואות. תמיד מאשימים את הפמיניסטיות הדתיות בכך ש"הן עולות על מדרון חלקלק שסופו מי ישורנו". אף אחד לא מצביע על המדרון החלקלק שבו נמצאים חוגים חרדיים וחרדליים מסוימים בסוגיית ה"צניעות" לנשים. הם כבר מזמן יצאו מגבולות ההלכה. אם יש למי מהקוראים והקוראות איזו שהיא עצה להתמודד עם הבעיה הזאת אשמח לשמוע. אני באופן אישי הייתי תובעת את יהושוע פולק על הטרדה מינית לכאורה.

  6. תודה על המאמר החשוב הזה. הכותב הבחין יפה באקט האדנות שמתבטא בדרישת כיסוי ראש לנשים לא נשואות. תמיד מאשימים את הפמיניסטיות הדתיות בכך ש"הן עולות על מדרון חלקלק שסופו מי ישורנו". אף אחד לא מצביע על המדרון החלקלק שבו נמצאים חוגים חרדיים וחרדליים מסוימים בסוגיית ה"צניעות" לנשים. הם כבר מזמן יצאו מגבולות ההלכה. אם יש למי מהקוראים והקוראות איזו שהיא עצה להתמודד עם הבעיה הזאת אשמח לשמוע. אני באופן אישי הייתי תובעת את יהושוע פולק על הטרדה מינית לכאורה.

  7. תודה על המאמר החשוב הזה. הכותב הבחין יפה באקט האדנות שמתבטא בדרישת כיסוי ראש לנשים לא נשואות. תמיד מאשימים את הפמיניסטיות הדתיות בכך ש"הן עולות על מדרון חלקלק שסופו מי ישורנו". אף אחד לא מצביע על המדרון החלקלק שבו נמצאים חוגים חרדיים וחרדליים מסוימים בסוגיית ה"צניעות" לנשים. הם כבר מזמן יצאו מגבולות ההלכה. אם יש למי מהקוראים והקוראות איזו שהיא עצה להתמודד עם הבעיה הזאת אשמח לשמוע. אני באופן אישי הייתי תובעת את יהושוע פולק על הטרדה מינית לכאורה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*