20 מחשבות על “יְהוּדִית

 1. יחד עם זאת, לא חושבת שהיכולת לכרות ראש אדם היא שצריכה להגדיר אותנו כנשים. אומץ – כן. נחישות – כן. יוזמה – כן. אך שימור החיים עדיף בעיני.

 2. יחד עם זאת, לא חושבת שהיכולת לכרות ראש אדם היא שצריכה להגדיר אותנו כנשים. אומץ – כן. נחישות – כן. יוזמה – כן. אך שימור החיים עדיף בעיני.

 3. יחד עם זאת, לא חושבת שהיכולת לכרות ראש אדם היא שצריכה להגדיר אותנו כנשים. אומץ – כן. נחישות – כן. יוזמה – כן. אך שימור החיים עדיף בעיני.

 4. יחד עם זאת, לא חושבת שהיכולת לכרות ראש אדם היא שצריכה להגדיר אותנו כנשים. אומץ – כן. נחישות – כן. יוזמה – כן. אך שימור החיים עדיף בעיני.

 5. יחד עם זאת, לא חושבת שהיכולת לכרות ראש אדם היא שצריכה להגדיר אותנו כנשים. אומץ – כן. נחישות – כן. יוזמה – כן. אך שימור החיים עדיף בעיני.

 6. יחד עם זאת, לא חושבת שהיכולת לכרות ראש אדם היא שצריכה להגדיר אותנו כנשים. אומץ – כן. נחישות – כן. יוזמה – כן. אך שימור החיים עדיף בעיני.

 7. יחד עם זאת, לא חושבת שהיכולת לכרות ראש אדם היא שצריכה להגדיר אותנו כנשים. אומץ – כן. נחישות – כן. יוזמה – כן. אך שימור החיים עדיף בעיני.

 8. יחד עם זאת, לא חושבת שהיכולת לכרות ראש אדם היא שצריכה להגדיר אותנו כנשים. אומץ – כן. נחישות – כן. יוזמה – כן. אך שימור החיים עדיף בעיני.

 9. יחד עם זאת, לא חושבת שהיכולת לכרות ראש אדם היא שצריכה להגדיר אותנו כנשים. אומץ – כן. נחישות – כן. יוזמה – כן. אך שימור החיים עדיף בעיני.

 10. יחד עם זאת, לא חושבת שהיכולת לכרות ראש אדם היא שצריכה להגדיר אותנו כנשים. אומץ – כן. נחישות – כן. יוזמה – כן. אך שימור החיים עדיף בעיני.

 11. יחד עם זאת, לא חושבת שהיכולת לכרות ראש אדם היא שצריכה להגדיר אותנו כנשים. אומץ – כן. נחישות – כן. יוזמה – כן. אך שימור החיים עדיף בעיני.

 12. יחד עם זאת, לא חושבת שהיכולת לכרות ראש אדם היא שצריכה להגדיר אותנו כנשים. אומץ – כן. נחישות – כן. יוזמה – כן. אך שימור החיים עדיף בעיני.

 13. יחד עם זאת, לא חושבת שהיכולת לכרות ראש אדם היא שצריכה להגדיר אותנו כנשים. אומץ – כן. נחישות – כן. יוזמה – כן. אך שימור החיים עדיף בעיני.

 14. יחד עם זאת, לא חושבת שהיכולת לכרות ראש אדם היא שצריכה להגדיר אותנו כנשים. אומץ – כן. נחישות – כן. יוזמה – כן. אך שימור החיים עדיף בעיני.

 15. יחד עם זאת, לא חושבת שהיכולת לכרות ראש אדם היא שצריכה להגדיר אותנו כנשים. אומץ – כן. נחישות – כן. יוזמה – כן. אך שימור החיים עדיף בעיני.

 16. יחד עם זאת, לא חושבת שהיכולת לכרות ראש אדם היא שצריכה להגדיר אותנו כנשים. אומץ – כן. נחישות – כן. יוזמה – כן. אך שימור החיים עדיף בעיני.

 17. יחד עם זאת, לא חושבת שהיכולת לכרות ראש אדם היא שצריכה להגדיר אותנו כנשים. אומץ – כן. נחישות – כן. יוזמה – כן. אך שימור החיים עדיף בעיני.

 18. יחד עם זאת, לא חושבת שהיכולת לכרות ראש אדם היא שצריכה להגדיר אותנו כנשים. אומץ – כן. נחישות – כן. יוזמה – כן. אך שימור החיים עדיף בעיני.

 19. יחד עם זאת, לא חושבת שהיכולת לכרות ראש אדם היא שצריכה להגדיר אותנו כנשים. אומץ – כן. נחישות – כן. יוזמה – כן. אך שימור החיים עדיף בעיני.

 20. את צודקת, אראלה, אבל זה רק הפתיח של השיר. היא מתייחסת לחכמת הנשים, לא ליכולת להרוג.
  אני תמיד מתרשמת מהיכולת של אסתר לבטא דברים בצורה מחודדת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*