14 מחשבות על “כוחה של מחנכת

 1. אינני בוגרת פלך, אבל הלואי שהייתי. אולי הדרך לפמיניזם שלי היתה קצרה יותר. את בתי אני שולחת לפלך (קרית עקרון), וזו בעיני הבחירה היחידה האפשרית. אין, אין מישהי ברמה של פרופ´ שלוי. אני מעריצה גדולה שלה.

 2. אינני בוגרת פלך, אבל הלואי שהייתי. אולי הדרך לפמיניזם שלי היתה קצרה יותר. את בתי אני שולחת לפלך (קרית עקרון), וזו בעיני הבחירה היחידה האפשרית. אין, אין מישהי ברמה של פרופ´ שלוי. אני מעריצה גדולה שלה.

 3. אינני בוגרת פלך, אבל הלואי שהייתי. אולי הדרך לפמיניזם שלי היתה קצרה יותר. את בתי אני שולחת לפלך (קרית עקרון), וזו בעיני הבחירה היחידה האפשרית. אין, אין מישהי ברמה של פרופ´ שלוי. אני מעריצה גדולה שלה.

 4. אינני בוגרת פלך, אבל הלואי שהייתי. אולי הדרך לפמיניזם שלי היתה קצרה יותר. את בתי אני שולחת לפלך (קרית עקרון), וזו בעיני הבחירה היחידה האפשרית. אין, אין מישהי ברמה של פרופ´ שלוי. אני מעריצה גדולה שלה.

 5. אינני בוגרת פלך, אבל הלואי שהייתי. אולי הדרך לפמיניזם שלי היתה קצרה יותר. את בתי אני שולחת לפלך (קרית עקרון), וזו בעיני הבחירה היחידה האפשרית. אין, אין מישהי ברמה של פרופ´ שלוי. אני מעריצה גדולה שלה.

 6. אינני בוגרת פלך, אבל הלואי שהייתי. אולי הדרך לפמיניזם שלי היתה קצרה יותר. את בתי אני שולחת לפלך (קרית עקרון), וזו בעיני הבחירה היחידה האפשרית. אין, אין מישהי ברמה של פרופ´ שלוי. אני מעריצה גדולה שלה.

 7. אינני בוגרת פלך, אבל הלואי שהייתי. אולי הדרך לפמיניזם שלי היתה קצרה יותר. את בתי אני שולחת לפלך (קרית עקרון), וזו בעיני הבחירה היחידה האפשרית. אין, אין מישהי ברמה של פרופ´ שלוי. אני מעריצה גדולה שלה.

 8. אינני בוגרת פלך, אבל הלואי שהייתי. אולי הדרך לפמיניזם שלי היתה קצרה יותר. את בתי אני שולחת לפלך (קרית עקרון), וזו בעיני הבחירה היחידה האפשרית. אין, אין מישהי ברמה של פרופ´ שלוי. אני מעריצה גדולה שלה.

 9. אינני בוגרת פלך, אבל הלואי שהייתי. אולי הדרך לפמיניזם שלי היתה קצרה יותר. את בתי אני שולחת לפלך (קרית עקרון), וזו בעיני הבחירה היחידה האפשרית. אין, אין מישהי ברמה של פרופ´ שלוי. אני מעריצה גדולה שלה.

 10. אינני בוגרת פלך, אבל הלואי שהייתי. אולי הדרך לפמיניזם שלי היתה קצרה יותר. את בתי אני שולחת לפלך (קרית עקרון), וזו בעיני הבחירה היחידה האפשרית. אין, אין מישהי ברמה של פרופ´ שלוי. אני מעריצה גדולה שלה.

 11. אינני בוגרת פלך, אבל הלואי שהייתי. אולי הדרך לפמיניזם שלי היתה קצרה יותר. את בתי אני שולחת לפלך (קרית עקרון), וזו בעיני הבחירה היחידה האפשרית. אין, אין מישהי ברמה של פרופ´ שלוי. אני מעריצה גדולה שלה.

 12. אינני בוגרת פלך, אבל הלואי שהייתי. אולי הדרך לפמיניזם שלי היתה קצרה יותר. את בתי אני שולחת לפלך (קרית עקרון), וזו בעיני הבחירה היחידה האפשרית. אין, אין מישהי ברמה של פרופ´ שלוי. אני מעריצה גדולה שלה.

 13. אינני בוגרת פלך, אבל הלואי שהייתי. אולי הדרך לפמיניזם שלי היתה קצרה יותר. את בתי אני שולחת לפלך (קרית עקרון), וזו בעיני הבחירה היחידה האפשרית. אין, אין מישהי ברמה של פרופ´ שלוי. אני מעריצה גדולה שלה.

 14. אינני בוגרת פלך, אבל הלואי שהייתי. אולי הדרך לפמיניזם שלי היתה קצרה יותר. את בתי אני שולחת לפלך (קרית עקרון), וזו בעיני הבחירה היחידה האפשרית. אין, אין מישהי ברמה של פרופ´ שלוי. אני מעריצה גדולה שלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*