12 מחשבות על “מטריד מכדי להיות כיף

  1. פנינה יקרה, נכון שיש הרבה "לא כיף" בקולך, הרבה כאב, הרבה אתגר. אבל יש גם יופי של דברים, יצירה נשית חדשה, חיבורים חדשים לגוף, ועוד מקומות של תקוה ושמחה.

  2. יש קולנוע ומוסיקה, למידה נפלאה וחידושים נהדרים, אך לא לשם כך התכנסנו. המטרה של הכנס היא לא כדי לצאת ולהתרענן ולזה התייחסתי לאור שאלתה של בת שיחי, לשאלת המטרה.

  3. פנינה יקרה, נכון שיש הרבה "לא כיף" בקולך, הרבה כאב, הרבה אתגר. אבל יש גם יופי של דברים, יצירה נשית חדשה, חיבורים חדשים לגוף, ועוד מקומות של תקוה ושמחה.

  4. יש קולנוע ומוסיקה, למידה נפלאה וחידושים נהדרים, אך לא לשם כך התכנסנו. המטרה של הכנס היא לא כדי לצאת ולהתרענן ולזה התייחסתי לאור שאלתה של בת שיחי, לשאלת המטרה.

  5. פנינה יקרה, נכון שיש הרבה "לא כיף" בקולך, הרבה כאב, הרבה אתגר. אבל יש גם יופי של דברים, יצירה נשית חדשה, חיבורים חדשים לגוף, ועוד מקומות של תקוה ושמחה.

  6. יש קולנוע ומוסיקה, למידה נפלאה וחידושים נהדרים, אך לא לשם כך התכנסנו. המטרה של הכנס היא לא כדי לצאת ולהתרענן ולזה התייחסתי לאור שאלתה של בת שיחי, לשאלת המטרה.

  7. פנינה יקרה, נכון שיש הרבה "לא כיף" בקולך, הרבה כאב, הרבה אתגר. אבל יש גם יופי של דברים, יצירה נשית חדשה, חיבורים חדשים לגוף, ועוד מקומות של תקוה ושמחה.

  8. יש קולנוע ומוסיקה, למידה נפלאה וחידושים נהדרים, אך לא לשם כך התכנסנו. המטרה של הכנס היא לא כדי לצאת ולהתרענן ולזה התייחסתי לאור שאלתה של בת שיחי, לשאלת המטרה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*