6 מחשבות על “מכון פוע"ה: "הבקשה שגברים בלבד יעבירו את ההרצאות בגניקולוגיה מעוגנת בהלכה"

  1. אין סיכוי שאגבה מישהו על אי קיום הבטחות. [מתוך הנחה שפועה "מודים" בהבטחה]. אבל בתור מכון פועה היה לי אפס מוטיווציה לקיים הבטחה לגוף כמו "קולך" שכל מה שעניין אותו במערכת קשריו עם מכון פועה זה לכפותם לנהוג כפי דעתם [של קולך]גם במחיר פגיעה בכנס שלהם.לא מצדיק בשום פנים אי קיום הבטחה אבל מאד מבין אותם.

  2. אליעזר, ראשית, אכן היתה הבטחה (היא לא ניתנה לקולך), כפי שמצטטת לימור, שאיננה חברת קולך, בדבריה. לעניין הכפייה – האם כל ניסיון לקדם את ה*ערכים* שעבורם קם וקיים ארגון קולך מוגדר אוטומטית ככפייה? אם כך, ואם כפייה היא פסולה, אז אילו דרכי פעולה פתוחות בפנינו?

  3. חלילה. לא כל נסיון לקדם את הערכים שלך מוגדר כפיה. אבל פעילות אקטיבית ל"פיצוץ" של כנס של מי ש"עובד את ה´ שלא כדרכך" [על פי הקדמת הנצי"ב לבראשית הידועה לך היטב]היא כן כפיה, ולא לגיטימית. ואני מכיר הרבה חברות קולך שסוברות כמוני. [נעמה פלסר כתבה זאת במאמר].לעומת זאת שיעורים וכינוסים והדברות ונסיון לשכנע זה דרכים שפתוחות בפניכן "וסוף הכבוד לבוא".אם פועה הבטיחו ולא מ קיימים אני מצפה להתנצלותם. וגם קולך צריכה להתנצל על האלימות הלא לגיטימית שהפגינה.

  4. אין סיכוי שאגבה מישהו על אי קיום הבטחות. [מתוך הנחה שפועה "מודים" בהבטחה]. אבל בתור מכון פועה היה לי אפס מוטיווציה לקיים הבטחה לגוף כמו "קולך" שכל מה שעניין אותו במערכת קשריו עם מכון פועה זה לכפותם לנהוג כפי דעתם [של קולך]גם במחיר פגיעה בכנס שלהם.לא מצדיק בשום פנים אי קיום הבטחה אבל מאד מבין אותם.

  5. אליעזר, ראשית, אכן היתה הבטחה (היא לא ניתנה לקולך), כפי שמצטטת לימור, שאיננה חברת קולך, בדבריה. לעניין הכפייה – האם כל ניסיון לקדם את ה*ערכים* שעבורם קם וקיים ארגון קולך מוגדר אוטומטית ככפייה? אם כך, ואם כפייה היא פסולה, אז אילו דרכי פעולה פתוחות בפנינו?

  6. חלילה. לא כל נסיון לקדם את הערכים שלך מוגדר כפיה. אבל פעילות אקטיבית ל"פיצוץ" של כנס של מי ש"עובד את ה´ שלא כדרכך" [על פי הקדמת הנצי"ב לבראשית הידועה לך היטב]היא כן כפיה, ולא לגיטימית. ואני מכיר הרבה חברות קולך שסוברות כמוני. [נעמה פלסר כתבה זאת במאמר].לעומת זאת שיעורים וכינוסים והדברות ונסיון לשכנע זה דרכים שפתוחות בפניכן "וסוף הכבוד לבוא".אם פועה הבטיחו ולא מ קיימים אני מצפה להתנצלותם. וגם קולך צריכה להתנצל על האלימות הלא לגיטימית שהפגינה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*