7 מחשבות על “מכתב קולך לרמטכ"ל ולרב הצבאי בעניין שירת נשים

 1. אני לא מבין על מה אתם מתבססות, לא מצינו שצבא מחנה ישראל שיצא להלחם במדין ובצבא יהושע היו להקות של בנות, חז"ל החמירו מאוד בקול אישה בערווה כיון שידעו כמה הדבר משפיע על הגבר. אישה לא מסוגלת לתפוס מהי ההשפעה של שירת נשים על הגבר, אין לדמות בין השפעת שירת גבר על אישה לבין השפעת שירת נשים על נשים, זה דבר מדעיים ולא רק הלכתיים, אקווה שתחזרו בתשובה שלימה ובהצלחה בהמשך דרככם

 2. כה ראויה ומכבדת פנייתה של עו"ד שפירא-רוזנברג… ערב ר"ה ויוהכ"פ, עומדים כולנו שווים לפני הדין. על כולנו להיות זהירים בכבודם של אנשים, ויותר מכל – בכבודן של נשים. ויזכרו אלה ה"בורחים" משירת הנשים, שאותה שירה הרגיעה אותם בילדותם, ניחמה אותם בכאבם וגידלה אותם לתפארת. פגיעה בנשים היא פגיעה בכל הנשים, בכל האמהות. היזהרו חכמים בדבריכם. כתיבה וחתימה טובה, רוני

 3. אינכן יכולות להתיימר ולהביא את "דבר ההלכה" כאשר אתן מציגות דעת מיעוט שולית של רב אחד, אפילו אם הוא "ראש ישיבה", כאשר מולו ניצבים כל רבני הציונות הדתית כגוש חוסם אחד.
  ככה לא פוסקים הלכה.

 4. צניעותן של בנות ישראל והחיילים יקרים לנו עד מאוד, ודווקא משום כך נמנעו אותם חיילים מלשמוע את החיילות שרות בראש חוצות.
  עד כה נהגו בארגונים הפמניסטיים לזעוק כנגד פריצותן של נשים וזילות גופן, מעניין שברגע שדעה זו עומדת בהתאם לדעת התורה הכללית אתן בוחרות לשנות ממנהגכן..

 5. איזה שטויות!אני לא חושבת שד"ר שפירא רוזנברג היתה רוצה שבעלה יהנה משירת של אישה אחרת ומריקודים של אישה אחרת וכו´..איפה הצניעות?לאן היא נעלמה במכתב הזה?למה הדרישה החוזרת ונשנית לשוויון?כל מין והדרך המיוחדת שלו..בזה שהן דורשות שיוויון כל הזמן הן רק מורידות את המין הנשי דרגה.שיתביישו.

 6. למה אין חיילות במקהלת הרבנות הצבאית?
  למה אין משקיות יהדות? מכשיות? רבניות?
  חיל הרבנות הצבאית הינו חיל של הדרת נשים מראשו ועד זנבו (העומד בראשו).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*