20 מחשבות על “מתחתנים. בוחרים דרך

 1. כבר שנים רבות אך מאז שבני התגרש שמתי לב שקולך חד צדדי באופן קיצוני קיצוני, כך שכל מה שאתן אומרות וכותבות חשוד מראש. רק נשים מסורבות?

 2. שלום לך, ברור שבגירושין לא רק נשים נפגעות, אלא גם גברים נפגעים וכואבים. כארגון נשים אנחנו שמות דגש על מצוקת הנשים. היות והמצב ההלכתי והחברתי איננו סימטרי, בדר"כ נשים נמצאות בבעיה גדולה יותר. דווקא ההסכמים המומלצים כאן, הם *הדדיים* ונועדו להגן על שני הצדדים. את מוזמנת לקרוא ולהתרשם. בתקוה לאהבה אחוה שלום ורעות בין בני זוג ובין כולנו.

 3. ההסכמים הדדיים וזו גם הזדמנות לפנות באופן הדדי ובכל זאת הפניה היא חד צדדית (עם סיפור שבא לפרוט על נימי האנטי גברים). נראה לי שארגון נשים צריך לפעול לטובת נשים אבל לא הכרחי שיהיה נגד גברים.

 4. כתובה היא התחייבות של הבעל כלפי האישה. זה לגמרי ההפך ממה שמתואר למעלה. תעשו שעורי בית לפני זה. (כמה טיפים: לחפש בגוגל: נכסי צאן ברזל, נכסי מלוג, תוספת נדוניה…)אני לא רואה בזה שום הפלייה, אולי להפך?

 5. כבר שנים רבות אך מאז שבני התגרש שמתי לב שקולך חד צדדי באופן קיצוני קיצוני, כך שכל מה שאתן אומרות וכותבות חשוד מראש. רק נשים מסורבות?

 6. שלום לך, ברור שבגירושין לא רק נשים נפגעות, אלא גם גברים נפגעים וכואבים. כארגון נשים אנחנו שמות דגש על מצוקת הנשים. היות והמצב ההלכתי והחברתי איננו סימטרי, בדר"כ נשים נמצאות בבעיה גדולה יותר. דווקא ההסכמים המומלצים כאן, הם *הדדיים* ונועדו להגן על שני הצדדים. את מוזמנת לקרוא ולהתרשם. בתקוה לאהבה אחוה שלום ורעות בין בני זוג ובין כולנו.

 7. ההסכמים הדדיים וזו גם הזדמנות לפנות באופן הדדי ובכל זאת הפניה היא חד צדדית (עם סיפור שבא לפרוט על נימי האנטי גברים). נראה לי שארגון נשים צריך לפעול לטובת נשים אבל לא הכרחי שיהיה נגד גברים.

 8. כתובה היא התחייבות של הבעל כלפי האישה. זה לגמרי ההפך ממה שמתואר למעלה. תעשו שעורי בית לפני זה. (כמה טיפים: לחפש בגוגל: נכסי צאן ברזל, נכסי מלוג, תוספת נדוניה…)אני לא רואה בזה שום הפלייה, אולי להפך?

 9. כבר שנים רבות אך מאז שבני התגרש שמתי לב שקולך חד צדדי באופן קיצוני קיצוני, כך שכל מה שאתן אומרות וכותבות חשוד מראש. רק נשים מסורבות?

 10. שלום לך, ברור שבגירושין לא רק נשים נפגעות, אלא גם גברים נפגעים וכואבים. כארגון נשים אנחנו שמות דגש על מצוקת הנשים. היות והמצב ההלכתי והחברתי איננו סימטרי, בדר"כ נשים נמצאות בבעיה גדולה יותר. דווקא ההסכמים המומלצים כאן, הם *הדדיים* ונועדו להגן על שני הצדדים. את מוזמנת לקרוא ולהתרשם. בתקוה לאהבה אחוה שלום ורעות בין בני זוג ובין כולנו.

 11. ההסכמים הדדיים וזו גם הזדמנות לפנות באופן הדדי ובכל זאת הפניה היא חד צדדית (עם סיפור שבא לפרוט על נימי האנטי גברים). נראה לי שארגון נשים צריך לפעול לטובת נשים אבל לא הכרחי שיהיה נגד גברים.

 12. כתובה היא התחייבות של הבעל כלפי האישה. זה לגמרי ההפך ממה שמתואר למעלה. תעשו שעורי בית לפני זה. (כמה טיפים: לחפש בגוגל: נכסי צאן ברזל, נכסי מלוג, תוספת נדוניה…)אני לא רואה בזה שום הפלייה, אולי להפך?

 13. כבר שנים רבות אך מאז שבני התגרש שמתי לב שקולך חד צדדי באופן קיצוני קיצוני, כך שכל מה שאתן אומרות וכותבות חשוד מראש. רק נשים מסורבות?

 14. שלום לך, ברור שבגירושין לא רק נשים נפגעות, אלא גם גברים נפגעים וכואבים. כארגון נשים אנחנו שמות דגש על מצוקת הנשים. היות והמצב ההלכתי והחברתי איננו סימטרי, בדר"כ נשים נמצאות בבעיה גדולה יותר. דווקא ההסכמים המומלצים כאן, הם *הדדיים* ונועדו להגן על שני הצדדים. את מוזמנת לקרוא ולהתרשם. בתקוה לאהבה אחוה שלום ורעות בין בני זוג ובין כולנו.

 15. ההסכמים הדדיים וזו גם הזדמנות לפנות באופן הדדי ובכל זאת הפניה היא חד צדדית (עם סיפור שבא לפרוט על נימי האנטי גברים). נראה לי שארגון נשים צריך לפעול לטובת נשים אבל לא הכרחי שיהיה נגד גברים.

 16. כתובה היא התחייבות של הבעל כלפי האישה. זה לגמרי ההפך ממה שמתואר למעלה. תעשו שעורי בית לפני זה. (כמה טיפים: לחפש בגוגל: נכסי צאן ברזל, נכסי מלוג, תוספת נדוניה…)אני לא רואה בזה שום הפלייה, אולי להפך?

 17. כבר שנים רבות אך מאז שבני התגרש שמתי לב שקולך חד צדדי באופן קיצוני קיצוני, כך שכל מה שאתן אומרות וכותבות חשוד מראש. רק נשים מסורבות?

 18. שלום לך, ברור שבגירושין לא רק נשים נפגעות, אלא גם גברים נפגעים וכואבים. כארגון נשים אנחנו שמות דגש על מצוקת הנשים. היות והמצב ההלכתי והחברתי איננו סימטרי, בדר"כ נשים נמצאות בבעיה גדולה יותר. דווקא ההסכמים המומלצים כאן, הם *הדדיים* ונועדו להגן על שני הצדדים. את מוזמנת לקרוא ולהתרשם. בתקוה לאהבה אחוה שלום ורעות בין בני זוג ובין כולנו.

 19. ההסכמים הדדיים וזו גם הזדמנות לפנות באופן הדדי ובכל זאת הפניה היא חד צדדית (עם סיפור שבא לפרוט על נימי האנטי גברים). נראה לי שארגון נשים צריך לפעול לטובת נשים אבל לא הכרחי שיהיה נגד גברים.

 20. כתובה היא התחייבות של הבעל כלפי האישה. זה לגמרי ההפך ממה שמתואר למעלה. תעשו שעורי בית לפני זה. (כמה טיפים: לחפש בגוגל: נכסי צאן ברזל, נכסי מלוג, תוספת נדוניה…)אני לא רואה בזה שום הפלייה, אולי להפך?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*