5 מחשבות על “סורגת סיפורים

  1. מרגישים ממנה את הרגישות שלה לאנשים, וזה גם מורגש בסדרה, עם ההבנה שלה את הנפשות הפועלות. כל הכבוד, שתצליח!

  2. מצד אחד, היא מודעת לבעיות ולא היתה נותנת לעצמה לעשות את התפקידים הללו, מצד שני, היא נאמנה למציאות ולא מייפיפת אותה. אני לא חושבת שיש תשובה ופתרון של מאה אחוז, אבל טוב לדעת שיש התלבטות ויש אפילו דאגה. זה מעיד על מודעות ורצינות ביחס לקונפליקט הזה של הסיפור וההלכה. חבל לי שבעלי לא יושב לראות איתי את הסדרה, הוא לא מרגיש נח לצפות בסצנות בעייתיות. אבל אני מבינה אותו ואת המציאות, וזה סוג של שיקוף של כל החיים הדתיים שלנו, חיי קונפליקט, הליכה על גבול דק.

  3. זהו ריאיון מעניין מאוד. נחמד לקרוא את דברי האנשים שמאחורי הקלעים, אלה שבעצם כמעט כל העבודה היא שלהם. ובכל זאת.. לא הייתי מגדירה הכל כ"כביסה מלוכלכת", אבל–איפה הכביסה הנקייה? מדוע כל הדמויות נופלות באיסורים? נכון, הסדרה רוצה להראות סוג מסוים של דתיים וזה לגיטימי ואולי גם סיפורים אחרים לא יעברו מסך. ובכל זאת – מדוע לא להציג גם קשר נקי, טהור, בלי רמזים מיניים (גם יפעת, שאולי עושה את הרושם הכי "דוסי", נמרחת על נתי). לא כדי "לייצג" את הדתיים. זו לא סדרת יחצ"נות. אלא כדי להציג משהו שאכן קיים. גם בביצה למיטב הבנתי.
    בכל אופן, ישר כח!

  4. די עם ביקורת דורסנית , חברה :אנחנו הדתיים גם בני אדם ,תנו חופש ליצירתיות ותתיחסו לאומנות כאומנות,הסדרה מבדרת ,מצחיקה ורומנטית, היא סוג של טלנובלה ,ונימדדת ברייטינג,ובהשוואה לסדרות אחרות,היוצרת לא חתמה מעולם לעניות דעתי,על הסכם שתיקה בנושא לנושאי היצירה הקולנועית שלה ,אני אפילו רואה קצת חוצפה שאנשים פונים אליה תחת הכובע הדתי, אדם הוא אדם באשר הוא , ועם הסדרה היתה הולכת עם מציאות החיים, היא היתה הולכת הרבה יותר רחוק,ומי שיש לו בעיה עם מציצנות,שלא יראה כלל טלבזיה ושלא יקרא עתונים, עובדה ,שאנחנו כל הזמן ניזונים מרכילות,ומציצנות,כולנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*