16 מחשבות על “עוד ארוכה הדרך

 1. החל ממתן הפרס, דבריה של הגב´ רחל קרן שהיו חשובים מאד, כדאי שהם יתפרסמו במלואם. וכן ההתרגשות שהיתה בקהל כאשר פרופ´ חנה ספראי עלתה ודברה. וכן ההמחזה של תאטרון קטרזיס.
  ערב יוצא מגדר הרגיל.

 2. היה ערב בהחלט מושקע, הדוברות היו מרגשות וקבוצת התאטרון היתה נפלאה. אני חושבת שכדאי להעלות עוד ערבי תוכן מסוג זה במלאות עשור לארגון, יש בקרב הנשים עצמן הרבה כשרונות ואולי אפשר לנצל זאת להנפקת אירועים נוספים. יישר כח ומזל טוב!

 3. החל ממתן הפרס, דבריה של הגב´ רחל קרן שהיו חשובים מאד, כדאי שהם יתפרסמו במלואם. וכן ההתרגשות שהיתה בקהל כאשר פרופ´ חנה ספראי עלתה ודברה. וכן ההמחזה של תאטרון קטרזיס.
  ערב יוצא מגדר הרגיל.

 4. היה ערב בהחלט מושקע, הדוברות היו מרגשות וקבוצת התאטרון היתה נפלאה. אני חושבת שכדאי להעלות עוד ערבי תוכן מסוג זה במלאות עשור לארגון, יש בקרב הנשים עצמן הרבה כשרונות ואולי אפשר לנצל זאת להנפקת אירועים נוספים. יישר כח ומזל טוב!

 5. החל ממתן הפרס, דבריה של הגב´ רחל קרן שהיו חשובים מאד, כדאי שהם יתפרסמו במלואם. וכן ההתרגשות שהיתה בקהל כאשר פרופ´ חנה ספראי עלתה ודברה. וכן ההמחזה של תאטרון קטרזיס.
  ערב יוצא מגדר הרגיל.

 6. היה ערב בהחלט מושקע, הדוברות היו מרגשות וקבוצת התאטרון היתה נפלאה. אני חושבת שכדאי להעלות עוד ערבי תוכן מסוג זה במלאות עשור לארגון, יש בקרב הנשים עצמן הרבה כשרונות ואולי אפשר לנצל זאת להנפקת אירועים נוספים. יישר כח ומזל טוב!

 7. החל ממתן הפרס, דבריה של הגב´ רחל קרן שהיו חשובים מאד, כדאי שהם יתפרסמו במלואם. וכן ההתרגשות שהיתה בקהל כאשר פרופ´ חנה ספראי עלתה ודברה. וכן ההמחזה של תאטרון קטרזיס.
  ערב יוצא מגדר הרגיל.

 8. היה ערב בהחלט מושקע, הדוברות היו מרגשות וקבוצת התאטרון היתה נפלאה. אני חושבת שכדאי להעלות עוד ערבי תוכן מסוג זה במלאות עשור לארגון, יש בקרב הנשים עצמן הרבה כשרונות ואולי אפשר לנצל זאת להנפקת אירועים נוספים. יישר כח ומזל טוב!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*