5 מחשבות על “"קולך" נשמע בחוץ. ובבית?

 1. התפרסם השבוע במקור ראשון ראיון עם חנן מוזס ועל מחקרו לגבי עמדות המגזר. מסתבר שהמגזר מאד פמיניסטי למעט הקטע של שינוי סדרי בית הכנסת וכדו´.
  אם ד"ר קהת היתה מבינה שהדרך להצלחה עוברת במינוף הכוחות של היבור לטובת סדר היום הפמיניסטי, היא וקולך היו גם מצליחים יותר בהטמעת רעיונות חשובים והשגת הישגים בשטח וגם היו נמנעים ממיצוב כושל ומביך במגזר.
  לטעון טענות של ´פחד מאבדן כח´ לא עושה רושם, הוא רק מעלה גיחוך על שפתיו של קורא ממוצע (שכאמור – יש לו נטיה לפמיניזם).
  זה שלד"ר קהת וקולך יש תדמית לא מוצלחת בציבור, למרות הנטיה הבסיסית לכיוון מעמד האישה, זו אולי הפשלה המרכזית של קולך ומקום לעריכת חשבון נפש נוקב.

 2. ברגע שאישה מנסה להעלות מודעות בנוגע לדיכוי נשים, הטרדות מיניות, תקיפות מיניות, התעללויות וכו´ – הגברים בהמוניהם פשוט מתעבים אותה. מבחינתם, זה מרמז לעילה כדי להעיף אותם ממעמדם הרם. הם נכנסים למתקפה נוראית ופוגעים כך בנשים. זה לא משנה כמה הפעילות הפמיניסטית של אותה אישה טובה פחות או יותר. הם תוקפים בלי שום קשר. הגברים נטולי המחשבה והנשים הגבריות ביחד איתם.
  כולם נגד נשים אצילות נפש שאכפת להן מהקורבנות וכולם נגד הצעד הכי קטן למען שוויון הזדמנויות. הגברים נוהגים להתמם באופן נפשע ממש ולא להבין על מה מדובר או לטעון שהכל עלילות. הם כ"כ לא מבינים בפמיניזם וכ"כ מעוותים את מטרותיו כדי להרחיק נשים מפמיניזם שזה מעורר ייאוש תהומי. אז עשה טובה.

 3. לא דתי ולא מפריע לו שקהת עושה דברים נגד רוב הרבנים
  המגזר הדתי הוא דתי (וואלה) וזה מפריע לו.

  מה מסובך להבין את זה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*