3 מחשבות על “קול אישה

 1. יופי של מאמר.בא לי לקחת עוד צעד קדימה ולקרא שמות לצורות הלימוד השונות. לימוד גברי = "לימוד מסורתי ישיבתי" או "הלכתי משפטי" ואז גם נשים יכולות להתמחות בלימוד הזה. ולימוד נשי – "לימוד רחב" או "לימוד חדש/מחדש/מתחדש" ואז גם גברים מתחברים לכך.

 2. אין לי ספק בכך שאתן כל היושבות על מדין באתר "קולך" חולקות על חז"ל בהסוואה דתית.
  אתן מנסות להתחכם עם חז"ל,אתן חסרות רגש אמוני כמו שיש לעדות המזרח,ולכן מהם לא יצאו כופרים לעולם,אלא מכם בלבד. השכל לבד הוא אסון,כי גם לגויים יש שכל לא פחות מיהודים מבחינה אקדמית.
  כי עם חכם ונבון נאמר על התורה,ולא על התארים מאוניברסיטת בר אילן,או מהאולפנות שייצאו נשים כמותכן.
  אתם עוטפות את אמונתכם ודעותיכם במשכיות כסף כדי לזרות חול,אתן אוהבות את עצמכן,כי במקום לקרא תהלים ולהתפלל לבורא עולם,אתן קמות להראות את "האני" שלכן ,לפאר ולרומם את עצמכן,"אנו בעלי "חשיבה עצמית" שכל האומר אותה וחי וסובר שכך צריך לנהוג כמו "הצדיק המגולח למשעי מר בני לאו וחבריו כמו חיים נבון,פשוט אצלכם הדת והאמונה זה מקצוע בלבד מקור זמני עד לשלב הבא של כניסה לרפורמה המשכילה והמהוללה.
  אתן וגם הרבנים התומכים בכם,שהם רבני אקדמיה,הולכים בדרכם של משה מנדלסון,נפתלי פרילנדר וכל חבריהם לכפירה שגם נשותיהם שכבו כמו פילגשות עם גרמנים,נכחדו מעם ישראל,בדרכם המשיכו הרפורמים שכיום אתם מאוד קרובים לדעותיהם והשקפותיהם,רק שאת חלקן אתן ורבניכם מסתירים,אבל לא ירחק היום ואתן וילדיכם תהיו רפורמים לחלוטין,ותתירו בני גויות,נסיעות בשבתות,ותשתו יין נסך,תקימו "טמפלים" מקום התפילה יהיה לא בית ה´, אלא בית לנושאים חברתיים וקהילתיים כמו הטמבלים של הרפורמים.
  מהיכן באתם ולהיכן הגעתם אתם יחד עם כל הציונות הדתית,עליתם ברוחניות או נפלתם לשאול תחתית.
  יותר משקרבה הציונות הדתית למרות שהציונות בעיקרה היא קמה במקום היהדות ,כדברי הסופר חיים הזז.
  פשוט מאוד אתן הורסות בדרכו של הס"מ שנכנס כמו תלמיד חכם,והורס כמו השטן.
  לא אשכח את דבריה של סמדר שרלו,אישת מבקר המקרא מר יובל שרלו,שההימנון מרגש אותה יותר מתהלים,זו התוצאה ממשיחיות ציונית.
  ולהלן דברים שכתבתי משכבר הימים
  המטרה של הליבה היא להכניס ראש דתי למיטה

  הסופר חיים הזז:

  "אין הציונות והיהדות דבר אחד, אלא שני דברים השונים זה מזה, בודאי שני דברים הסותרים זה את זה, כשאדם אינו יכול להיות יהודי הוא נעשה ציוני.""הציונות מתחילה ממקום הריסת היהדות, ממקום שתש כוחו של העם, דבר אחד ברור, הציונות היא לא המשך, לא רפואה למכה, היא עקירה והריסה, עד רבה היא מסיחה את דעתה מהעם, מתנגדת לו, הולכת נגד רצונו ורוחו, חותרת תחתיו ועוקרת אותו ופורשת לדרך אחרת למטרה רחוקה ומסויימת, היא וקומץ אנשים בראשה, גרעין של עם אחר, בבקשה לשים לב, לא חדש, לא חדש, אלא אחר, מי שלא סבור כך או שהוא טועה או שהוא מרמה את עצמו."

  המטרה של הליבה היא להכניס ראש דתי למיטה חולה של החילוניים והדתיים הלאומיים.
  ואיך מוצאים אדם לתרבות רעה,כלומר לכפור ולזלזל בתורה,על ידי זה שתוציא אותו לאנטי תיזה של אמונה.
  במקום ללמוד עוד דף גמרא,למד דף על ביאליק,על המהפכה הצרפתית כדי שתידע מי הם "יעקובינים" ותכיר את נפוליאון כי כאשר ידברו בין החבר´ה לא תראה בור.
  כך הרגישו האשכנזים באירופא,פשוט ריגשי נחיתות מחוסר אמונה,ואולי הם כלל לא יהודים כי אם כוזרים (שגויירו בשל מלכם מלך כוזר), והכופרים
  לגויים ניתנה להם הרשות והיכולת לעסוק ברפואה והנדסה ומקצועות שאין ליהדות צורך בהם,בה הם יבנו לי את הבית,ירפאו אותי בתרופות שייצרו,אני אשב ואעסוק בחיי עולם,ולא בחיי שעה.
  כי ישעיהו ליבוביץ ואיינשטין עמוס עוז, ונתן זך הצדיק יש"ו לא יתקבלו לאוניברסיטת גן עדן בתעודות שקבלו ,אלא בתעודות תורניות בלבד.
  אז אם רוצים החילוניים ודתיים הלאומיים שנפלו בפח יוקשים ומוקשים,כדי שאראה כמותם "רשע" ובעתיד להתנצר כמו משפחות מנדלסון ופרינדלר ויתר הפושעים בתקופת ההשכלה,וכיום פושעים דזמננו ,מרבני צוהר והחילוניים האלטיסטיים, לכפות עלי לאבד את עולמי ולרצוח את נשמתי לא אתן להם,ואין להם זכות.
  את ילדי עדות המזרח על פי משנתם החינוכית גרמנית כפרנית הרסו המתקראים ציונות חילונית ,גם הציונות הדתית הרסה מאז קום המדינה את התורה והעבודה ,וחברה לציר הרשע מלחכי התרבות הגרמנית מהמגזר החילוני ציוני למרות שאין מושג ציוני חילוני, ורבניה הם תוצאותיה,והדתלשי"ם הם פרי באושיה.
  מה יצא מהמזרחיים במשך 68 שנה! 2 מליון נכנסו לכלא ויצאו, מדוע כי לקחו להם את הנשמה היהודית ושמו בתוכם סם המוות.
  ומה קרה לתלמיד עקיבא,(לא רבי עקיבא) האשכנזיים,מביימי סרטים,מסיתים נגד הרבנות בארסיות וצדקו חז"ל "השונה ופירש גרוע מכולם",
  כנראה שהשואה לא למדה דבר את החילוניים האשכנזים שעושים הכל להרוס את האמונה,וקושרים ועוטפים את זדונם במשכיות כסף,אבל בתוך העטיפה נמצא הרעל המשמיד את הרוח.
  השואה שעשו עולי אירופא במזרחיים גרועה משואת אירופא.
  שואת אירופא היא פיזית,ושואת עדות המזרח היא תרבותית נפשית ורוחנית.
  אך מכיוון שדם עדות המזרח והגניום שלהם שורשו הוא מזרעו של רחל לאה האמונה קיימת בהם,ולכן קל להם לשוב בתשובה.
  ואילו האשכנזים רבים אם לא כולם שורש נשמתם הוא לא יהודי אלא התגלגלו בדרך לא דרך ליהדות,וכעת הפכו לצנינים ומחריבי היהדות.
  טוב לנו מדינה אחת לשני עמים ,משתי מדינות לשני עמים,ובכך תבוא הגאולה למזרחיים מהעמלקים אוהבי תרבות גרמניה הנאצית ואוסטריה האנטישמית.
  ראשי הנחש הקדמוני כמו "הציונות" שמטרתה היתה לעקור את הדת מהמזרחיים, הביאו שואה ויביאו שואה,עד שהם ישמידו את זרעם ואת עצמם אחריהם.
  אני מרחם על בני עדות המזרח שחיים תחת שרביטה של הציונות החילונית והדתית כאחד.
  ומרחם על מזרחיים שמקבלים תפקיד בממלכת הרשע ,ורוקדים על פי חלילה של הציונות,העיקר שיתיחסו אליו כמותם,ולא כאל זלזל שנפל מהעץ.
  לסיום
  כאשר אחד הבימאים והתסריטאים מהציונות הדתית יצא לארה"ב לקבל אולי פרס "אוסקר" הוא לא רצה לעלות במעלית בשל השבת,וכל הציונות הדתית התרגשה איך הוא קידש שם שמים.
  המשכילים הביאו את שואת אירופה,הביאו שואה על תרבות והרוחניות של עדות המזרח,והציונות החילונית והדתית יביאו על על העם היהודי את השואה הבאה.
  אני אביט אל השמים ואומר כפי שאמר המלך יאשיהו ?צדיק הוא ה´ כי פיהו מריתי.
  אתן ורבניכם כמו כל יוצאי אירופה נוהגים כמו ירבועם בן נבט,הוא רצה להיות בראש ואחריו בורא עולם ודוד המלך.
  הוא אבד העולם הבא,והוא מחכה לכן ולכם .

 3. מזרחיים נכנסו לכלא כי הם פשעו. אני אמורה להתחשב בזה שבתרבותם נהוג להכות נשים?

  במשך כל תקופת בית הספר שלי, היכו אותי בנים מזרחיים.

  אני אמורה פשוט לקבל את התרבות הזו?

  תפסיק להסתתר מאחורי איזושהי תורה כמקור לגאווה.

  אם אתם הגברים אונסים, רוצחים, מתעללים, מכים וכו´ – אתם צריכים לשאת בתוצאות. ולא משנה מאיזה מוצא אתם. זהו טבע הגברים – לפשוע ולהתחמק מעונש, לאנוס את הבת שלכם ולטעון שלא היה ולא נברא.

  כל הקשקושים האחרים והנסיון להסתתר מאחורי דתות (מרושעות) או רליטביזם תרבותי..הכל נועד להצדיק ולתמוך בשואות נשים.

  כל השואות שאתה מזכיר לא מתקרבות בשום צורה ודרך לשואות הנשים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*