30 מחשבות על “´רוזה´ – זה קרה… לשכנה החמישית

 1. אסתי יקרה, ההכחשה קיימת אצל השורדים וגם אצל התוקפים. קשר שתיקה כזה משחק לידיהם של מכחישי השואה ולכן עבודתך כל כך חשובה.

 2. אסתי יקרה, ההכחשה קיימת אצל השורדים וגם אצל התוקפים. קשר שתיקה כזה משחק לידיהם של מכחישי השואה ולכן עבודתך כל כך חשובה.

 3. אסתי יקרה, ההכחשה קיימת אצל השורדים וגם אצל התוקפים. קשר שתיקה כזה משחק לידיהם של מכחישי השואה ולכן עבודתך כל כך חשובה.

 4. אסתי יקרה, ההכחשה קיימת אצל השורדים וגם אצל התוקפים. קשר שתיקה כזה משחק לידיהם של מכחישי השואה ולכן עבודתך כל כך חשובה.

 5. אסתי יקרה, ההכחשה קיימת אצל השורדים וגם אצל התוקפים. קשר שתיקה כזה משחק לידיהם של מכחישי השואה ולכן עבודתך כל כך חשובה.

 6. אסתי יקרה, ההכחשה קיימת אצל השורדים וגם אצל התוקפים. קשר שתיקה כזה משחק לידיהם של מכחישי השואה ולכן עבודתך כל כך חשובה.

 7. אסתי יקרה, ההכחשה קיימת אצל השורדים וגם אצל התוקפים. קשר שתיקה כזה משחק לידיהם של מכחישי השואה ולכן עבודתך כל כך חשובה.

 8. אסתי יקרה, ההכחשה קיימת אצל השורדים וגם אצל התוקפים. קשר שתיקה כזה משחק לידיהם של מכחישי השואה ולכן עבודתך כל כך חשובה.

 9. אסתי יקרה, ההכחשה קיימת אצל השורדים וגם אצל התוקפים. קשר שתיקה כזה משחק לידיהם של מכחישי השואה ולכן עבודתך כל כך חשובה.

 10. אסתי יקרה, ההכחשה קיימת אצל השורדים וגם אצל התוקפים. קשר שתיקה כזה משחק לידיהם של מכחישי השואה ולכן עבודתך כל כך חשובה.

 11. אסתי יקרה, ההכחשה קיימת אצל השורדים וגם אצל התוקפים. קשר שתיקה כזה משחק לידיהם של מכחישי השואה ולכן עבודתך כל כך חשובה.

 12. אסתי יקרה, ההכחשה קיימת אצל השורדים וגם אצל התוקפים. קשר שתיקה כזה משחק לידיהם של מכחישי השואה ולכן עבודתך כל כך חשובה.

 13. אסתי יקרה, ההכחשה קיימת אצל השורדים וגם אצל התוקפים. קשר שתיקה כזה משחק לידיהם של מכחישי השואה ולכן עבודתך כל כך חשובה.

 14. אסתי יקרה, ההכחשה קיימת אצל השורדים וגם אצל התוקפים. קשר שתיקה כזה משחק לידיהם של מכחישי השואה ולכן עבודתך כל כך חשובה.

 15. אסתי יקרה, ההכחשה קיימת אצל השורדים וגם אצל התוקפים. קשר שתיקה כזה משחק לידיהם של מכחישי השואה ולכן עבודתך כל כך חשובה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*