26 מחשבות על “תלמידה חכמה מאוד

 1. אני שמחה לספר שבישיבה התיכונית של בנ"ע בו אני עובדת יש שיעורים כבר בחט"ב בנושאי התפתחות פיסית והרגשית של הבנים והטרדה מינית לדעת להיזהר ומה לעשות אם חלילה כן קורה וכד´. בכלל נראה שיש פתיחות רבה יותר להתעסק עם הנושאים החשובים הללו.

 2. זה שוב מוכיח עד כמה חשוב להתנגד להכתבת תוכן הלימוד לבגרות בנושא הצניעות והמשפחה על ידי משרד החינוך, ולתת אפשרות להחדרת חומר כמו של קולך.

 3. אני שמחה לספר שבישיבה התיכונית של בנ"ע בו אני עובדת יש שיעורים כבר בחט"ב בנושאי התפתחות פיסית והרגשית של הבנים והטרדה מינית לדעת להיזהר ומה לעשות אם חלילה כן קורה וכד´. בכלל נראה שיש פתיחות רבה יותר להתעסק עם הנושאים החשובים הללו.

 4. זה שוב מוכיח עד כמה חשוב להתנגד להכתבת תוכן הלימוד לבגרות בנושא הצניעות והמשפחה על ידי משרד החינוך, ולתת אפשרות להחדרת חומר כמו של קולך.

 5. אני שמחה לספר שבישיבה התיכונית של בנ"ע בו אני עובדת יש שיעורים כבר בחט"ב בנושאי התפתחות פיסית והרגשית של הבנים והטרדה מינית לדעת להיזהר ומה לעשות אם חלילה כן קורה וכד´. בכלל נראה שיש פתיחות רבה יותר להתעסק עם הנושאים החשובים הללו.

 6. זה שוב מוכיח עד כמה חשוב להתנגד להכתבת תוכן הלימוד לבגרות בנושא הצניעות והמשפחה על ידי משרד החינוך, ולתת אפשרות להחדרת חומר כמו של קולך.

 7. אני שמחה לספר שבישיבה התיכונית של בנ"ע בו אני עובדת יש שיעורים כבר בחט"ב בנושאי התפתחות פיסית והרגשית של הבנים והטרדה מינית לדעת להיזהר ומה לעשות אם חלילה כן קורה וכד´. בכלל נראה שיש פתיחות רבה יותר להתעסק עם הנושאים החשובים הללו.

 8. זה שוב מוכיח עד כמה חשוב להתנגד להכתבת תוכן הלימוד לבגרות בנושא הצניעות והמשפחה על ידי משרד החינוך, ולתת אפשרות להחדרת חומר כמו של קולך.

 9. אני שמחה לספר שבישיבה התיכונית של בנ"ע בו אני עובדת יש שיעורים כבר בחט"ב בנושאי התפתחות פיסית והרגשית של הבנים והטרדה מינית לדעת להיזהר ומה לעשות אם חלילה כן קורה וכד´. בכלל נראה שיש פתיחות רבה יותר להתעסק עם הנושאים החשובים הללו.

 10. זה שוב מוכיח עד כמה חשוב להתנגד להכתבת תוכן הלימוד לבגרות בנושא הצניעות והמשפחה על ידי משרד החינוך, ולתת אפשרות להחדרת חומר כמו של קולך.

 11. אני שמחה לספר שבישיבה התיכונית של בנ"ע בו אני עובדת יש שיעורים כבר בחט"ב בנושאי התפתחות פיסית והרגשית של הבנים והטרדה מינית לדעת להיזהר ומה לעשות אם חלילה כן קורה וכד´. בכלל נראה שיש פתיחות רבה יותר להתעסק עם הנושאים החשובים הללו.

 12. זה שוב מוכיח עד כמה חשוב להתנגד להכתבת תוכן הלימוד לבגרות בנושא הצניעות והמשפחה על ידי משרד החינוך, ולתת אפשרות להחדרת חומר כמו של קולך.

 13. אני שמחה לספר שבישיבה התיכונית של בנ"ע בו אני עובדת יש שיעורים כבר בחט"ב בנושאי התפתחות פיסית והרגשית של הבנים והטרדה מינית לדעת להיזהר ומה לעשות אם חלילה כן קורה וכד´. בכלל נראה שיש פתיחות רבה יותר להתעסק עם הנושאים החשובים הללו.

 14. זה שוב מוכיח עד כמה חשוב להתנגד להכתבת תוכן הלימוד לבגרות בנושא הצניעות והמשפחה על ידי משרד החינוך, ולתת אפשרות להחדרת חומר כמו של קולך.

 15. אני שמחה לספר שבישיבה התיכונית של בנ"ע בו אני עובדת יש שיעורים כבר בחט"ב בנושאי התפתחות פיסית והרגשית של הבנים והטרדה מינית לדעת להיזהר ומה לעשות אם חלילה כן קורה וכד´. בכלל נראה שיש פתיחות רבה יותר להתעסק עם הנושאים החשובים הללו.

 16. זה שוב מוכיח עד כמה חשוב להתנגד להכתבת תוכן הלימוד לבגרות בנושא הצניעות והמשפחה על ידי משרד החינוך, ולתת אפשרות להחדרת חומר כמו של קולך.

 17. אני שמחה לספר שבישיבה התיכונית של בנ"ע בו אני עובדת יש שיעורים כבר בחט"ב בנושאי התפתחות פיסית והרגשית של הבנים והטרדה מינית לדעת להיזהר ומה לעשות אם חלילה כן קורה וכד´. בכלל נראה שיש פתיחות רבה יותר להתעסק עם הנושאים החשובים הללו.

 18. זה שוב מוכיח עד כמה חשוב להתנגד להכתבת תוכן הלימוד לבגרות בנושא הצניעות והמשפחה על ידי משרד החינוך, ולתת אפשרות להחדרת חומר כמו של קולך.

 19. אני שמחה לספר שבישיבה התיכונית של בנ"ע בו אני עובדת יש שיעורים כבר בחט"ב בנושאי התפתחות פיסית והרגשית של הבנים והטרדה מינית לדעת להיזהר ומה לעשות אם חלילה כן קורה וכד´. בכלל נראה שיש פתיחות רבה יותר להתעסק עם הנושאים החשובים הללו.

 20. זה שוב מוכיח עד כמה חשוב להתנגד להכתבת תוכן הלימוד לבגרות בנושא הצניעות והמשפחה על ידי משרד החינוך, ולתת אפשרות להחדרת חומר כמו של קולך.

 21. אני שמחה לספר שבישיבה התיכונית של בנ"ע בו אני עובדת יש שיעורים כבר בחט"ב בנושאי התפתחות פיסית והרגשית של הבנים והטרדה מינית לדעת להיזהר ומה לעשות אם חלילה כן קורה וכד´. בכלל נראה שיש פתיחות רבה יותר להתעסק עם הנושאים החשובים הללו.

 22. זה שוב מוכיח עד כמה חשוב להתנגד להכתבת תוכן הלימוד לבגרות בנושא הצניעות והמשפחה על ידי משרד החינוך, ולתת אפשרות להחדרת חומר כמו של קולך.

 23. אני שמחה לספר שבישיבה התיכונית של בנ"ע בו אני עובדת יש שיעורים כבר בחט"ב בנושאי התפתחות פיסית והרגשית של הבנים והטרדה מינית לדעת להיזהר ומה לעשות אם חלילה כן קורה וכד´. בכלל נראה שיש פתיחות רבה יותר להתעסק עם הנושאים החשובים הללו.

 24. זה שוב מוכיח עד כמה חשוב להתנגד להכתבת תוכן הלימוד לבגרות בנושא הצניעות והמשפחה על ידי משרד החינוך, ולתת אפשרות להחדרת חומר כמו של קולך.

 25. אני שמחה לספר שבישיבה התיכונית של בנ"ע בו אני עובדת יש שיעורים כבר בחט"ב בנושאי התפתחות פיסית והרגשית של הבנים והטרדה מינית לדעת להיזהר ומה לעשות אם חלילה כן קורה וכד´. בכלל נראה שיש פתיחות רבה יותר להתעסק עם הנושאים החשובים הללו.

 26. זה שוב מוכיח עד כמה חשוב להתנגד להכתבת תוכן הלימוד לבגרות בנושא הצניעות והמשפחה על ידי משרד החינוך, ולתת אפשרות להחדרת חומר כמו של קולך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*